infreedomleaves

Zwołujemy Krąg Kobiet

Pokój spokoju

Krąg, z którego pomocą zaprowadzisz upragnione zmiany w swoim życiu, by odczuć więcej spokoju, równocześnie wspierając siebie i swoich najbliższych w kreowaniu pięknego życia, którego pragniecie.

Start: 16 września i 7 października 2024

Kameralna 10 osobowa grupa!

„Nie da się uzyskać spokoju, unikając życia”.

Zapraszamy Cię do przestrzeni online, w której będziesz pracować nad sobą, aby rozwijać siebie i swoją rodzinę. Nie poprzez słuchanie teorii, ale poprzez praktyczne wskazówki i narzędzia, z którymi odkryjesz, co dla Ciebie jest ważne i doświadczysz swojej sprawczości. Ponieważ to Ty jesteś najlepszym ekspertem swojego życia i to Ty kreujesz jakość waszego życia rodzinnego.

Wybierz rozwój, który zmienia Twoje życie i który Ci służy tu i teraz.

Czy to brzmi znajomo?

„Wydaje się, że wszystko w życiu mam poukładane, mam męża, dzieci, pracę... ale czegoś brakuje. I to nie pozwala mi do końca poczuć spokoju i satysfakcji. Poradzić sobie w trudniejszych momentach.”

Być może brakuje też wokół Ciebie kobiet, do których mogłabyś zwrócić się z bieżącymi wyzwaniami, aby nie czuć się z nimi osamotniona. 

Potrzebujesz porozmawiać, otrzymać wsparcie  ale też podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.  Poczuć, że nie jesteś sama w tym wielkim świecie. Wejść na ścieżkę rozwoju, który pomoże Ci odnaleźć siebie jako osobę, kobietę, matkę i żonę. 

Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteś, w naszym kręgu kobiet znajdziesz zrozumienie, konkretne narzędzia i wskazówki oraz świadectwa innych kobiet – jak poprawić swoje życie.

Zapraszamy kobiety, które chcą na poważnie dokonać zmian w swoim życiu.

Które pragną znaleźć motywację i dyscyplinę do działania.

Które potrzebują mieć spokój w sobie i wiedzieć jak go już nie zatracić.

Które chcą poznać siebie i więcej nie błądzić.

A wszytko po to by odczuwać spokój w głowie i w sercu!

Kim jesteśmy

Organizatorki

Anna-Las-Opolska

Anna Las-Opolska

Psycholog

Z zawodu jestem psychologiem rodzinnym i psychoterapeutą kobiet. Prywatnie żoną i mamą 4 dzieci. Od 2002 roku tworzę i realizuję projekty rozwojowe, których celem jest wspieranie kobiet oraz ich rodzin w budowaniu dobrych relacji. Napisałam piękną książkę dla dzieci „RodziMy”. Pod czas pracy w Kręgu jestem strażniczką bezpieczeństwa psychologicznego naszej  przestrzeni i dostarczam mega wartościowe, ale minimalistyczne treści rozwojowe.

volha-kusmierska

Volha Kuśmierska

Położna

Zwyczajna żona i mama czwórki dzieci. Z powołania i misji – położna. Od 10 lat realizuję projekty kobiece, edukuję okołoporodowo. Jestem autorką książki o królewskim dbaniu o siebie i popularnego bloga otulicmame.pl
Przywiozłam do Polski autentyczną ceremonię otulania. Tutaj w projekcie zajmuję się częścią pracy z ciałem i organizacyjnymi momentami.

„Dziękuję Wam za współpracę. Bez wątpienia to był kawał dobrej roboty. Położna i Psycholog to dopiero połączenie idealne.
„Dziękuje Aniu i Volu za wasze cenne słowa, prowadzenie. Jesteście dla mnie istotnym punktem na mojej osi czasu życia”.
„W tych naszych spotkaniach cenne było dla mnie to, że Aniu, Volu, byłyście z nami w tym razem, że również się dzieliłyście swoimi przemyśleniami, pracami domowymi. ”

W kręgu kobiet doznasz upragnionej zmiany praktycznie od razu ✨

Doświadczenie nasze i kobiet, z którymi pracujemy pokazuje, że jest to najskuteczniejsza forma rozwoju. Dzięki regularnym spotkaniom w kręgu upragnione zmiany dzieją się praktycznie od razu, jakby same.

Nie odkładasz wiedzy na półkę, tylko działasz i odmieniasz swoje życie na lepsze na bieżąco, na co dzień. 

W odróżnieniu od rozwojowych kursów online, które przynoszą na chwilę ulgę wiedzy, ale nie pomagają wprowadzić trwałych zmian. W efekcie dalej funkcjonujesz jak przed wysłuchaniem kursu, znowu pustka. 

Jeśli czujesz, że już czas wyciszyć się, aby poukładać sobie w głowie, powrócić do siebie i zastosować sprawdzone sposoby i narzędzia radzenia sobie z trudami codzienności, to krąg kobiet Pokój Spokoju jest dla Ciebie.

Każda kobieta w naszej grupie, dzięki pracy nad sobą, aktywnie buduje swoje życie a nie go unika.

Opinie uczestniczek

„Krąży tu dobra energia”

Dziesiątki kobiet skorzystały już z naszej pomocy i odmieniły swoje życie na bardziej spokojne i satysfakcjonujące: „Ten proces u mnie cały czas trwa i chciałabym zamieszkać w tym pokoju na zawsze.”

Dlaczego praca w naszym kręgu ma takie efekty?

Jest to jedyna oferta rynku, która tak kompleksowo troszczy się o kobiece ciało, duszę i zmysły.

Opracowałyśmy model długofalowej zmiany, który opiera się na badaniach z  neuropsychologii. 

Dopasowałyśmy powstałe dotychczas teorię z psychologii motywacji oraz psychologii egzystencjonalnej (Viktor Frankl)  do dzisiejszych czasów.

Wdrożyłyśmy konkretne metody z medycyny naturalnej, dzięki którym dajemy narzędzia do pracy z ciałem oraz kobiecymi hormonami. 

Każde ćwiczenie, które proponujemy uczestniczkom, zostało przez nas przetestowane w życiu. Do dziś korzystamy z tych narzędzi w codzienności. 

Korzyści z pracy w kręgu kobiet:

Procesy grupowe wprowadzają zmiany szybciej. Pozwalają uczestniczkom wprowadzać zmiany na głębszym poziomie, zamiast ich unikania. Stałe, regularne spotkania budują trwałe bardzo zdrowe nawyki w myśleniu oraz zachowaniu.

Program kręgu kobiet „Pokój spokoju”

„Z wewnętrznej dyscypliny ku wolności”. 

Jako specjalistki pracujące z kobiecymi emocjami i ciałem wiemy, że nie ma drogi na skróty. Jednak każdy proces rozwojowy powinien mieć swój konkretny cel i być osadzony w czasie. Nasz program ma jasne zasady i wynikające z tego rezultaty. 

1. Wyciszenie potrzebne do zmiany

W ostatnich latach przybyło profesjonalnych i dobrze wykształconych specjalistów świadczących darmowe usługi informacyjne w sieci. Bardzo ciężko jest wybrać z tylu osób i teorii jeden kierunek swojego rozwoju. To dla naszego mózgu jest, jak piszą neurolodzy, wręcz niemożliwe. 

Dlatego zachęcamy Was podczas trwania „Pokoju spokoju” do niekorzystania z mediów społecznościowych oraz mass mediów. Oraz wprowadzenia konkretnych reguł w razie potrzeby.

Skąd taki pomysł w dzisiejszych czasach? 

Wraz z powstaniem mediów społecznościowych pojawiło się również szereg zagrożeń wynikających z ich używania. Nie jest to wiedza tajemna. Prawie każda osoba korzystająca z FB, Instagramu, YouTube, Allegro, OLX, itd. zaniedbuje codzienne obowiązki, aby móc wysłuchać, zobaczyć lub poczytać jak ma je wykonywać, lub traci czas na poszukiwanie wiecznych okazji.

W praktyce unika swojego życia, zamiast faktycznie je kształtować tak, jak chce, aby wyglądało.

Dlatego w kręgu kobiet, zapraszamy Cię, abyś wyciszyła swój umysł, swój pęd do rozwoju i ciągłego ulepszania relacji z mężem, dziećmi, przyjaciółmi. Abyś zadbała o swoje ciało, swoje emocje i dała ponieść się dobrej relacji z samą sobą. Dzięki temu złapiesz mocny wiatr w żagle, który z lekkością Cię uniesie i doprowadził tam, gdzie pragniesz być.

„Ta cisza medialna jest taka mi potrzebna i słodka.”
„Zadbanie o siebie czy post od mediów to tylko niektóre obszary, które sprawiają, że codzienność staje się błogosławieństwem
„Bardzo dobrze mi bez mediów w takim wymiarze jak to było przed grupą. To jest konkretny owoc dla mnie. ”

2. Zasoby

Im więcej zasobów posiada kobieta, tym lepiej i radośniej funkcjonuje na co dzień oraz ze spokojem radzi sobie w trudnych chwilach i stresie.

Najwięcej czasu na grupie poświęcamy na budowanie zasobów. Podzielone jest to na 3 fundamentalne obszary naszego życia.  

Fizyczne – ćwiczenia, oddech, masaż, praca z ciałem i medytacja oraz modlitwa, troska o układ hormonalny. 

Psychiczne – zarządzanie emocjami, dialogiem wewnętrznym oraz tworzenie zasobnych przekonań. 

Duchowe –  rozwój duchowy pomaga nam odkryć, kim jesteśmy i po co codziennie wstajemy z łóżka. Jest to świadome działanie, którego celem jest poznawanie i kształtowanie swojej prawdziwej kobiecej natury.  Stałe poszerzanie naszych wewnętrznych horyzontów i ciągłe wzbogacanie naszego wewnętrznego życia prowadzi do odczuwania zadowolenia i spokoju. 

Droga kobieto, która to czytasz, nie zostawaj sama kiedy brak ci zasobów! 
Wybieraj rozwój, który zmienia twoje życie, a nie je zatrzymuje.

„Decyzję o wzięciu udziału w Pokoju Spokoju podjęłam na ostatnią chwilę i była to jedna z najlepszych decyzji w życiu. Vola i Ania przekazały nam bardzo praktyczne narzędzia do osiągnięcia szczęśliwego życia. Nic wokół mnie się nie zmieniło, ale ja się zmieniłam.”
„W pokoju spokoju nauczyłam się jak drobnymi krokami zmieniać swoje życie na spokojniejsze, pełne miłości i pogody ducha. Ćwiczę to czego się nauczyłam, proces we mnie żyje i rozlewa się na cały dom i wszystkich domowników.”
„Przekonałam się, że nie potrzebuję stosu książek czy podążaniu za wieloma autorytetami. Otrzymałam proste wskazówki do pracy nad sobą, abym wzrastała jako kobieta, żona i mama. ”

Pokój spokoju

Grupa rozwojowa dla kobiet

Start kolejnej edycji: 16 września 2024 r. – grupa poranna (10-12)

Wieczorna grupa (18-20) startuje w 7 października 2024 r.

Kameralna 10 osobowa grupa!

Harmonogram

7 miesięcy pracy nad sobą w bezpiecznej przestrzeni

Nasz autorski program jest podzielony na 3 etapy:

  • Pierwsze 5 spotkań trwają godzinę.  Spotkania odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, 10-11 godzina. Potężny zastrzyk motywacji do zmian na cały dzień.
  • Kolejne 5 spotkań odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki w godzinach 10-12
  • Kolejne 5 miesięcy widzimy się raz na miesiąc na spotkaniach w stylu Mastermind, poniedziałki 10-12
  • Na trzecim etapie każda uczestniczka ma możliwość skorzystania z indywidualnej godzinnej konsultacji z Anią i godzinnej konsultacji z Volą
  • Na koniec wspólnego procesu mamy bezpłatne, zamykające spotkanie online

Wartość

Wartość, którą otrzymujesz jest bezcenna. To trwała zmiana, która odmieni jakość Twojego życia i życia Twojej rodziny.

Nie ma tutaj ściemy. Idziesz na całego, jak decydujesz się zmienić swoje życie na efektywniejsze.

Koszt udziału w programie 2500 zł

357 zł miesięcznie!

Płatność w 5 ratach.

 

Masz jeszcze pytania? Tutaj odpowiedzi:

Tak! Nagrywamy część teoretyczną spotkania, ale bez dzielenia się. Ten intymny proces nie lubi mieć swiadomość, że jest nagrywany.Tak, program PS online wspiera procesy terapeutyczne. Umacnia dobre nawyki, które przyspieszają procesy poznawcze (analizę) oraz behawioralne (działanie). Wszystko, co robimy w krokach, jest oparte na badaniach i nowoczesnej wiedzy o psychologii. Jest to proces, który wspiera naturę kobiety. Opiera się na mądrości kobiecego ciała, umysłu oraz ducha. Według naszego doświadczenia pracy z kobietami, najbardziej zdrowy rozwój powinien otulać kobietę we wszystkich jej aspektach. Stąd PS może być łączony z innymi procesami. Psychoterapia powinna przejść transformację, aby nadal być skutecznym procesem. Świat poszedł do przodu i pewnie wiesz, że pojawiły się nowe skuteczne narzędzia neuropsychologii, dzięki którym efektywniej wychodzisz z apatii czy leków.Jesteś dorosła. Samodzielna i samowystarczalna. Jesteś wolna. I masz swój wyjątkowy rytm rozwoju, transformacji. Właśnie taki proces online, w wolności, ale z regułami, jest dobry dla ludzi dorosłych. Masz ogrom obowiązków, zadań codzienności, sytuacje nieprzewidywalne. Same jesteśmy matkami i wiemy, jak trudno wyjść gdzieś na czas, czy zorganizować opiekę dla dzieci.  A pod czas pracy w Kręgu nie musisz wychodzić z domu, nawet jak jesteś przeziębiona, możesz wziąć udział czy odsłuchać nagranie. Pracę domową wykonujesz w swoim tempie. 

Do tego, Vola tworzy projekty online dla kobiet od 10 lat. Każda uczestniczka czuje się otulona.Możesz wziąć udział z dowolnego miejsca na ziemi. Spotykamy się na platformie Zoom.

Poranna grupa 10-12 godzina. Wieczorna 18-20.Kobiety o kręgu „Pokój spokoju”

“Z radością odkryłam, że nie muszę być zawsze dla wszystkich dostępna. Że mówienie "nie" - jest też zadbaniem o siebie i swoją rodzinę. Co ważne określiłam, jakie znajomości są dla mnie ważne i będę w nie inwestować, a które nie aż tak i nie chcę na nie tracić czasu i energii życiowej.”

Kinga Żak

“Kończę pracę w tej grupie z jasnym przekazem, że zadbanie o siebie to podstawa dalszego rozwoju. Do tej pory pamiętam zdanie Ani, że nie ruszymy kroku do przodu jeżeli nie będziemy dla siebie dobre.”

Ola

"Mam takie przeczucie, że ta cisza jest mi potrzebna do rozwoju duchowego. Przemyślenia i pytania krążą wokół mnie od jakiegoś czasu. Ta cisza medialna jest taka mi potrzebna i słodka."

Magda

"...Trzecia sprawa- relacja z mężem- błogosławieństwo męża mi dało więcej zrozumienia i miłości do niego, już nie reaguję tak nerwowo na wszystkie trudności."

Ania

Stworzyłyśmy te grupy, z potrzeby robienia rzeczy dobrych dla kobiet i ich rodzin. Wierzymy,  żeby zmieniać świat należy zacząć od pracy we własnym domu.

Rozwój i edukacja dzieci i nas samych – rodziców są podstawą dobrych relacji w rodzinie i prewencji sytuacji kryzysowych.

Inwestycja w grupę kobiet jest niewielka – ale bardzo dużo zmienia, zarówno w życiu kobiety jak i całej rodziny.

Zapraszamy serdecznie.

Anna Las – Opolska i Vola Kuśmierska