Zloty Spokoju

Pewnie ze zdziwieniem odkryjesz, ile przyjemności możesz czerpać z dbania o siebie o każdej porze roku.

Aby zdrowo żyć, każda z nas powinna funkcjonować w zgodzie z cyklem oraz porami roku. Mamy inną energię o każdej porze roku. Infekcje czy stany depresyjne są wynikiem wymieszania, chaosu. Naszą misją jest wrócić do źródła naszej kobiecej natury i żyć w zgodzie z nią.

Dlatego dla naszych absolwentek pokoju spokoju oraz użytkowniczek aplikacji mamy 4 rodzaje wyjazdów pogłębiających. Każdy ma inną tematykę, program. Każdy daje konkretne narzędzia do rozwiązania trudności i budowania swojej mocy w codzienności. Na każdym odżywiamy się zgodne z produktami, które są dostępne w danym sezonie. Zdrowe przepisy dla każdej z was!

Strefa bez smartfonów na każdym z wyjazdów.

W kręgu jesieni

2 dniowe warsztaty zdrowia psychofizycznego dla kobiet

Jeżeli z żalem myślisz o mijającym lecie, z niepokojem o nadchodzącej jesieni, masz doświadczenie, że bywa dla Ciebie ona trudnym czasem i chciałabyś dokonać zmiany, przeżyć ten czas po raz pierwszy w zupełnie nowy, pełen zasobów, radości i rozwoju sposób. To zapraszamy Cię na jesienne warsztaty, podczas których nauczymy się wspólnie doceniać deszcz, tak jak kochamy słońce. 

Jesień

Jest to czas domykania tego co zostało rozpoczęte wiosną i latem. „Nie czekaj bezczynnie na słońce, spróbuj polubić deszcz”. Naturalne jest to, że mamy większą potrzebę spokoju, wyciszenia i odpoczynku. Drzewa zrzucają liście, ptaki coraz mniej śpiewają, kierują całą energię do wnętrza. My też mamy tak robić. Mylnie łączymy czas jesieni ze stanem depresyjnym. Natura i biologia pokazują nam bardzo pięknie, co należy robić w tym czasie.

W tym wspólnym czasie:

W programie

Wszystko, co lubią Kobiety Spokoju

Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, w jakim stanie wracasz do domu po takim Zlocie Spokoju.

Warsztaty w kręgu jesieni

Kiedy: 17-18-19 listopada 2023 r.

(Przyjazd 18:00 piątek, wyjazd 14:00 niedziela)

Gdzie: Dzięglewo 1

(Tuż obok Żelazowej Woli)

Cena: 1070 zł za osobę

(Cena obejmuje cały program i atrakcje, wyżywienie oraz nocleg)

Więcej informacji i zapisy pod numerem 530 051 052, lub wykup online: