infreedomleaves

Zostań swoją terapeutką!

Pokój Spokoju online

Innowacyjny i niezwykle efektywny program, opracowany na podstawie neuropsychologii oraz medycyny naturalnej. Jest ogromną pomocą dla Kobiet, które pragną doświadczyć ładu i harmonii w swoim życiu.

Codzienne krótkie lekcje dyscyplinują Twój umysł, aby chodził tam, gdzie Ty chcesz, a nie tam, gdzie się nauczył.

Jesteś Kobietą, która szuka od wielu lat sposobu na odnalezienie spokoju i równowagi?

Może próbowałaś psychoterapii,  kursów rozwojowych, warsztatów, rekolekcji, grup wsparcia, ćwiczeń fizycznych …

Ale, mimo to, kiedy wracałaś  do swojej realnej codzienności, nie wprowadzałaś zmiany, za którą zapłaciłaś. Znów wkradał się niepokój, chaos, brak sensu oraz nadmierne scrollowanie.

Skuteczne i proste narzędzia, budują skuteczne i proste nawyki, dzięki którym w każdej sytuacji JESTEŚ WSPARCIEM SAMA DLA SIEBIE. Pomagasz sobie sama tu i teraz, bez czekania na kolejną wizytę czy warsztaty. W Pokoju Spokoju jesteś sama dla siebie psychoterapeutką, poprzez konkretne  działania, łatwe do wprowadzenia.

Bo My, Kobiety,  potrzebujemy czuć się efektywne i sprawcze:

Program jest dla Ciebie jeżeli:

Zapraszamy kobiety, które chcą na poważnie dokonać zmian w swoim życiu.

Które chcą znaleść motywację i dyscyplinę do działania.

Które chcą mieć spokój w sobie i wiedzieć jak go już nie zatracić.

Które chcą poznać siebie i więcej nie błądzić.

Które nie boją się inwestować w swój rozwój.

Które chcą odczuwać spokój w głowie i w sercu!

Kim jesteśmy

Kreatorki

Anna-Las-Opolska

Anna Las-Opolska

Psycholog

Żona, mama 4 dzieci. Jestem psychologiem, psychoterapeutką oraz coachem. Od 17 lat rozwijam świadomość kobiecej roli w świecie. Pracuję indywidualnie oraz grupowo. Daję praktyczne wskazówki, jak umocnić swoją samoocenę oraz relacje w małżeństwie i rodzinie. Uczę tego, co sama stosuję w życiu i małżeństwie oraz w rodzicielstwie. Napisałam piękną książkę dla dzieci „RodziMy”

volha-kusmierska

Volha Kuśmierska

Położna

Wspaniała żona i zwyczajna mama czwórki dzieci. Z powołania i misji – położna. Od 10 lat realizuję projekty kobiece, edukuję okołoporodowo, wspieram w porodach, otulam po porodzie i nie tylko, prowadzę rytuały kobiece w saunie. Jestem autorką książki o królewskim dbaniu o siebie i popularnego bloga otulicmame.pl
Przywiozłam do Polski autentyczną ceremonię otulania. Pochodzę z Białorusi.

„Dziękuję Wam za Pokój Spokoju. Bez wątpienia to jest kawał dobrej roboty. Dużo gdzie byłam, ale Wasz program był dla mnie najbardziej efektywny. Położna i Psycholog to dopiero połączenie idealne.
„Od dwóch lat byłam w terapii, ale tylko na Pokoju Spokoju ulgę odczułam odrazu. Efekty zadziwiające. Codziennie wstaję i wiem co robić. Wiem już jak robić MIŁOŚĆ w moim życiu codziennym"
„Dziękuje Aniu i Volu za wasze cenne słowa, prowadzenie. Jesteście dla mnie istotnym punktem na mojej osi czasu życia”.

Opinie uczestniczek

„Krąży tu dobra energia”

Dziesiątki kobiet skorzystały już z naszej pomocy i odmieniły swoje życie na bardziej spokojne i satysfakcjonujące: „Ten proces u mnie cały czas trwa i chciałabym zamieszkać w tym pokoju na zawsze.”

„Ta cisza medialna jest taka mi potrzebna i słodka.”
„Zadbanie o siebie czy post od mediów to tylko niektóre obszary, które sprawiają, że codzienność staje się błogosławieństwem
„Bardzo dobrze mi bez mediów w takim wymiarze jak to było przed grupą. To jest konkretny owoc dla mnie. ”
„Decyzję o wzięciu udziału w Pokoju Spokoju podjęłam na ostatnią chwilę i była to jedna z najlepszych decyzji w życiu. Vola i Ania przekazały nam bardzo praktyczne narzędzia do osiągnięcia szczęśliwego życia. Nic wokół mnie się nie zmieniło, ale ja się zmieniłam.”
„W Pokoju Spokoju nauczyłam się jak drobnymi krokami zmieniać swoje życie na spokojniejsze, pełne miłości i pogody ducha. Ćwiczę to czego się nauczyłam, proces we mnie żyje i rozlewa się na cały dom i wszystkich domowników.”
„Przekonałam się, że nie potrzebuję stosu książek czy podążaniu za wieloma autorytetami. Otrzymałam proste wskazówki do pracy nad sobą, abym wzrastała jako kobieta, żona i mama. ”

Pokój spokoju

Program rozwojowy dla kobiet

6 Kroków do SPOKOJU

1 KROK
2 KROK
3 KROK
4 KROK
5 KROK cz.1
5 KROK cz.2
5 KROK cz.3
6 KROK

Pokój spokoju Online

W cenie JEDNEJ wizyty u wybitnego psychoterapeuty lub w cenie JEDNEGO Day SPA w hotelu... Naucz się być terapeutką sama dla siebie!
PLN 380
  • Dostęp do KROKÓW masz odrazu po zakupie! Dostęp do platformy -3 miesiące. Robisz lekcje w swoim rytmie.
Uwaga:
Co dalej:

Po zakupie dostaniesz maila z wszystkimi informacjami i zaczniesz swój proces TRANSFORMACJI w Pokoju Spokoju z wsparciem twórczyń projektu.

Widzimy się na Krokach do Spokoju!

Kobiety o Pokój Spokoju

“Z radością odkryłam, że nie muszę być zawsze dla wszystkich dostępna. Że mówienie "nie" - jest też zadbaniem o siebie i swoją rodzinę. Co ważne określiłam, jakie znajomości są dla mnie ważne i będę w nie inwestować, a które nie aż tak i nie chcę na nie tracić czasu i energii życiowej.”

Kinga Żak

“Kończę pracę w tej grupie z jasnym przekazem, że zadbanie o siebie to podstawa dalszego rozwoju. Do tej pory pamiętam zdanie Ani, że nie ruszymy kroku do przodu jeżeli nie będziemy dla siebie dobre.”

Ola

"Mam takie przeczucie, że ta cisza jest mi potrzebna do rozwoju duchowego. Przemyślenia i pytania krążą wokół mnie od jakiegoś czasu. Ta cisza medialna jest taka mi potrzebna i słodka."

Magda

"...Trzecia sprawa- relacja z mężem- błogosławieństwo męża mi dało więcej zrozumienia i miłości do niego, już nie reaguję tak nerwowo na wszystkie trudności."

Ania

Stworzyłyśmy ten program, z potrzeby robienia rzeczy dobrych dla kobiet i ich rodzin.

Wierzymy, żeby zmieniać świat należy zacząć od pracy nad sobą.

Kobiety mają niezwykłą MOC! Razem się uczymy, jak nią zarządzać. Aby łagodnie budować, a nie niszczyć.

Inwestycja w rozwój kobiety dużo zmienia w życiu  całej rodziny i całego  świata.

Zapraszamy serdecznie.

Anna Las – Opolska i Vola Kuśmierska