O mnie

Z zawodu jestem psychologiem rodzinnym i psychoterapeutą okołoporodowym. Prywatnie żoną i mamą 4 dzieci.

Wspieram mamy, ojców i całe rodziny w przygotowaniach do porodu oraz w radzeniu sobie z kryzysami po porodzie.

Pomagam uporać się z takimi problemami jak: kryzys macierzyński, kryzys małżeński, depresja poporodowa oraz znaleźć zdrowy balans między domem, wychowywaniem dzieci, a pracą.

Organizuje warsztaty dla rodziców, klubów mam oraz przedszkoli i szkół z komunikacji, budowania relacji i dialogu. 

Od 2002 roku  tworzę i realizuję projekty rozwojowe, których celem jest wspieranie ludzi oraz rodzin w budowaniu dobrych relacji.

Jestem mamą

Razem z moim mężem jesteśmy rodzicami czwórki dzieci.

Dlatego wszystko o czym mówię czy piszę na tej stronie poparte jest nie tylko profesjonalną wiedzą i latami doświadczeń w zawodzie ale przede wszystkim bardzo żywym doświadczeniem 🙂

Dzieci od dorosłych czerpią wiedzę, która później może pomóc im w przeżywaniu macierzyństwa i ojcostwa. Dlatego atmosfera, w której wyrastają decyduje o ich poczuciu wartości oraz umiejętnościach pomocnych w rozwiązywaniu konfliktów.

Dzieci naśladują nieświadomie nasze postawy, nawyki i codzienne rytuały.

Rodzice, którzy pracują nad sobą i swoimi nawykami naturalnie zwiększają swoje kompetencje i jednocześnie wpływają na lepszy rozwój swoich dzieci.

Jednak trudno być wspierającym rodzicem, kiedy samemu nie ma się siły.

Jestem autorką

Książka "RodziMy" to pierwsza na świecie, przepełniona pięknymi obrazami książka o porodzie widzianym z perspektywy dzieci.

Dzięki niej mówienie o tym niezwykłym, choć zwyczajnym wydarzeniu w rodzinie stanie się dużo prostsze i pozbawione zbędnego skrępowania.

Za to pomoże Ci wzmocnić rodzinne relacje i wyposażyć Twoje dzieci w mądrość i siłę na przyszłość.

Każdy z nas zasługuje na to by dobrze się czuć w swoim otoczeniu. Nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie na to by zadbać o swoje potrzeby i o naukę dialogu w rodzinach.

Zapraszam na konsultacje online

WYWIADY

Pobierz poradnik

Jestem tu, by Cię wesprzeć