Indywidualne prowadzenie

Anna-Las-Opolska

Anna Las-Opolska

Psycholog, psychoterapeuta, life coach

Nazywam się Anna Las-Opolska. Jestem psychologiem, psychoterapeutką coachem.

Praca ze mną jest nietypowa, ponieważ przynosi efekty. Mówią, że jestem wierna swoim wyborom i zawsze wiem, dokąd zmierzam. Zgadzam się z tym.

Od 17 lat rozwijam świadomość kobiecej roli w świecie. My kobiety potrzebujemy dobrych rozmów, aby wzrastać i cieszyć się – nami samymi i naszymi powołaniami.

Towarzyszę w rozwoju z ciekawością i otwartością, bywam stanowcza i wymagająca. Uczę tego, co sama stosuję w życiu i małżeństwie od 23 lat oraz w rodzicielstwie czwórki dzieci. Daję Wam praktyczne wskazówki, jak umocnić swoją wartość oraz relacje.

Kiedy nie masz gotowości na pracę w grupie, ale bardzo pragniesz zmiany na lepsze w swoim codziennym funkcjonowaniu w roli żony, mamy, kobiety sukcesu, to konsultacje indywidualne są dla Ciebie.

Z uważnością i troską towarzyszę Ci w twoim procesie. To dla ciebie czas pełen dobrych i efektywnych zmian i najprawdopodobniej odkryjesz, jak wygląda świadome życie.

volha-kusmierska

Volha Kuśmierska

Położna

Od 15 lat wspieram kobiety w porodach szpitalnych, naturalnych, domowych, porodach po cesarskim cięciu. Od 8 lat zbieram doświadczenie i kwalifikacje w rehabilitacji poporodowej i otulam kobiety po porodzie, pomagam dochodzić do siebie i otulić stare rany. Pracuję generalnie z ciałem, ale nie da się go rozdzielić z sercem i duszą Kobiety Matki.