Anna Las-Opolska.

Psycholog, psychoterapeutka, coach.

Od 17 lat rozwijam świadomość kobiecej roli w świecie. My kobiety potrzebujemy dobrych rozmów, aby wzrastać i cieszyć się – nami samymi i naszymi powołaniami.

Kiedy nie masz gotowości na prace w grupie, ale bardzo pragniesz zmiany na lepsze w swoim codziennym funkcjonowaniu w roli żony, mamy, kobiety sukcesu, zapraszam na konsultacje indywidualne.

Z uważnością i troską towarzysze ci w twoim procesie.

To będzie dla ciebie czas pełen dobrych i efektywnych zmian i najprawdopodobniej odkryjesz, jak wygląda świadome życie.

Zapraszam do współpracy

Ciekawi mnie czy wiesz, że kobieca energia wymaga uważności i delikatności. Przez brak wiedzy, dysfunkcje z dzieciństwa, przemoc lub złe wzorce, kobieta nie potrafi szanować siebie, swoich granic (również intymnych). 

To zaproszenie dla kobiet, które chcą poukładać swojego życie. Otulić i pożegnać trudne wydarzenia z dzieciństwa, drażliwe historie lub traumatyczne doświadczenia. Na tych spotkaniach najprawdopodobniej odkryjesz ile przyjemności możesz czerpać z bycia sobą.

Jeśli pragniesz zbudować dobrą relację ze sobą, wyjść z kryzysu małżeńskiego, zbudować swój autorytet u dzieci i w końcu dorosnąć, zapraszam Cię. 

Czas: 1 godz. 15 min   |   Inwestycja: 250 zł 

Zatrzymaj w sobie pokój. To konsultacja dla mam wyczerpanych i zmęczonych, które pragną zadbać o siebie. 

Tu zaczniesz nazywać to, co czujesz, zaczniesz określać swoje potrzeby i rzetelnie się nimi opiekować. 

Pewnie ze zdziwieniem odkryjesz, ile przyjemności możesz czerpać z dbania o siebie, będąc mamą.

Nie będzie tu więcej treści, bo każda mama potrzebuje konkretnych rozwiązań, a nie dobrych rad. 

Zapraszam Cię droga mamo!

Czas: 1 godz. 15 min   |   Inwestycja: 250 zł 

Każda kobieta jest nieograniczonym potencjałem. 

My kobiety spełniamy się tylko wtedy, kiedy kreujemy nasze życie, dbając mądrze o nasze codzienne nawyki i rytuały.

Jesteśmy mocne i pewne siebie, gdy korzystamy z intuicji, wielozadaniowości oraz kreatywności. Zdrowa kobieta w pierwszej kolejności buduje swoją kobiecość, samoocenę, poczucie wartości i dopiero wtedy jest nieograniczona w kreatywności oraz pomysłowości w biznesie. 

Te konsultacje to najlepsza inwestycja dla kobiet chcących poszerzać kompetencje zawodowe; które zaczynają ścieżkę zawodową lub chcą rozwinąć własną firmę. 

Na spotkaniu budujemy Twoją ścieżkę zawodową w oparciu o zasoby, wartości. Wyznaczamy cele oraz konkretne kroki zawodowe. Motywacje zamieniamy na samodyscyplinę. Już po jednej konsultacji dostaniesz szereg niezbędnych narzędzi pomocnych na przykład do łączenia kariery z macierzyństwem oraz małżeństwem. 

Być może nadszedł już czas, abyś zaznała nieco więcej radości na swojej drodze do sukcesu. 

Czas: 1 godz. 30 min   |   Inwestycja: 350 zł 

Moje wykształcenie jest obszerne, bo pracuję i żyję holistycznie

Lata temu ukończyłam psychologię kliniczną na SWPS. Zafascynowana pracą z ludźmi poszerzyłam kompetencje osobiste oraz zawodowe, kończąc szkoły akredytowane przez PTP w nurcie psychoterapii DDA, poznawczo-behawioralnej, RTZ – racjonalnej terapii zachowań. Kiedy rozpoczęłam prowadzenie terapii grupowej, warsztaty oraz kręgi dla kobiet ukończyłam roczny kurs trenerski w Ośrodku Intra akredytowany przez PTP. 

Równolegle szkoliłam się z medycyny naturalnej, kończąc kursy z totalnej biologii

Pochodzę z rodziny, w której wspieranie zdrowia naturalnymi metodami stosowano od pokoleń. Dlatego od lat rozwiązujemy problemy zdrowotne w zaciszu domowym. Podczas pracy ze mną dzielę się z Wami metodami, które znam i polecam. 

Kilka lat temu zafascynowałam się neuropsychologią. Uważam, że neuropsychologia oraz neurobiologia dają bardzo skuteczne narzędzia do wychodzenia z trudnych stanów emocjonalnych, psychofizycznych oraz duchowych. Wzorce, które stwarzamy, wpływają zdrowo lub dysfunkcyjnie na nasze stany emocjonalne, objawy w ciele, zachowania.

Od kilku lat poszerzam wiedzę z neuropsychologii, coachingu oraz języka Miltona w firmie IPI. 

Bóg chciał, abym rozwijała się przy dobrych ludziach, dlatego w ciągu mojej kariery spotykam niezwykle inspirujące osobowości, mentorów, dobrych rodziców, duchownych, naukowców oraz praktyków. 

Współpracuję z położnymi, lekarzami, duchownymi oraz psychologami. 

Strona InFreeDom jest miejscem, które od lat wspiera kobiety i rodziny.

 Jej ostatnia odsłona została wzbogacona o moją współpracę z położną Volhą Kuśmierską. Razem stworzyłyśmy holistyczne narzędzie: aplikację dla kobiet. Tu możesz poczytać więcej.